mywebtr - Hizmet-detay
Seo Optimizasyonu

Seo Optimizasyonu

- seo ustası

Herkese Merhabalar,

öncelikle kısacası bilgi sahibi olmayan değerli okurlarımızı birazcık bilgilendirerek neler yapabileceğimizi küçük bir tanıtım ile anlatmak istiyorum;

Seo Nedir? İngilizce kelime olan "Search Engine Optimization" yani Türkçe "Arama Motoru Optimizasyonu" kısaltmasını Türkiye de yıllardır Seo olarak dile getirdik. Türkçe kısaltması AMO olan bu uygulama biraz matematik isteyen arama motorlarının algoritmasını takip eden yazılımcı kişilerin kelime cambazlığı becerisi ile yapılabilen her bir html php asp xml tarzı web tarayıcıların okuduğu dil kodlamasındaki yazılı görsel öğelerin anahtar kelime yoğunluğu ile sayfanın yazılım kısmında arka planda dolurulan kelime odaklı çalışmaya seo diyoruz.

sürekli olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkma hevesi olan özellikle ticari bir kitle hedefleyen bireysel ve kurumsal firma siteleri sonucu para kazanma gayesi olan sitelerin olmaz sa olmazı çalışmalardır,

- biz neler yapıyoruz?

benim sitem var, ee 1 yıl oldu kuralı öyle kaldı ne aramada çıkıyor ne ofisin telefonu çalıyor ne yapmalıyım diyen çoğunluktansanız doğru yerdesiniz.

- ne yapabiliriz.?

öncelike şunu belirtmek isterim, en büyük arama motoru google ve yandex bunlar öyle bir çalışıyorlar ki takip edip trend olan kelimeler ile sitenizi güncellemeniz gerekmektedir. bol özgün içerikli yazılar makaleler. ürün satışı yapıyorsanız ürünlerin sayfalarına kelime optimizasyonu sayfadaki resimlerin isimlerini dahi ozel kelimeler ile belirtmek gerekir. 00232323 tarzı ne olduğu belirsiz isimler ile resim yüklemek site için sağlıksız bir tutum olur.

- en az 300 kelimeden oluşan imla kurallarını iyi yazmış olacağınız sadece anlaşılır kendi kelimelerinizden oluşan iyi makaleler yazarak sitenizi sıralamalarda gösterebilirsiniz.

- SİZE TEKLİFİM NE Mİ?

- Web sitenize yaptığınız işe ve domaine özel tanımlanacak gibi 4 tane makale verebilirim. her biri 300 kelimeden oluşan ( Paket Fiyat 100 ₺ Tanesi 25 ₺) makeleleri sitenize kendiniz kopyala yapıştır eder gerekli seo etiket çalışmalarını kendiniz yaparsınız.

- Arkadaş ben uğraşamam al sen benim site giriş bilgilerini bir zahmet sen oraya makaleleri koy seo çalışmasınıda yap derseniz 4 makale + Seo Ayarlarım Fiyat (Paket 350 ₺)

- Ben sürekli Destek istiyorum diyenler vardır elbette çözüm çok.

TEKLİF PRO -

Sitemle lütfen uğraşın güncel kalsın seo çalışması haftada 3 gün güncelleme , haftada 6 yeni makale ve her biri için seo + anahtar kelime ayarlanması, Aylık abone sistemi yaparız. siteniz bana emanet olur gerekli sayfa güncellemelerini haftada 3 gün sizin vereceğiniz datalara göre ayarlarız. AYLIK PRO MAALİYET (650 ₺)

EN İYİ SİTE MAKALESİ ANAHTAR KELİMESİ BOL OLANDIR.

şimdi bu yazımızda 500 karakter kelime kullandık. eğerki siz bu makaleyi google da seo ustası yazıp bulduysanız başka ispata gerek yok.